SEAT Ibiza
1.0 110pk TSI DSG FR | DEMO ! | Climate control Cruise control LED Voorstoelen verwarmd Parkeersensoren Navigatie Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 20.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.940,-
LEASEPRIJS: € 291,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.537,05 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ibiza |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 110pk TSI DSG FR | DEMO ! | Climate control Cruise control LED Voorstoelen verwarmd Parkeersensoren Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 27 december 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 55.837 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 291,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HVV-35-L |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.079 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.635 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco (automatisch)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- glans exterieur delen
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor